پکینگ تفلون پی تی اف ای PTFE باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

آببندها یک جز جدایی ناپذیر از ماشین آلات و وسایل نقلیه‌ی کشاورزی هستند که بسته به خصوصیات محل استفاده ی آببند ها (یا در واقع پکینگ ها)، نوع متریالی که به کار گرفته می شود متفاوت است. یکی از متداول ترین متریال های مورد استفاده در قطعات آببندی و مهر و موم، بهره گیری از تفلون پی تی اف ای PTFE می باشد.

پکینگ های تفلون پی تی اف ای PTFE به خودی خود برای محل هایی که قطعات در برابر حرارت و عوامل شیمیایی قرار میگیرند مقاومت بسیار خوبی دارد و نسبت به سایر متریال های پلیمری در این شرایط، بهتر عمل می کند. در این مطلب به بررسی تخصصی پکینگ های نسوز پی تی اف ای میپردازیم.

مزایای استفاده از پکینگ پی تی اف ای PTFE در چیست؟

  • اصطکاک بسیار کم

ضریب اصطکاک پایین به پکینگ ها کمک می کند تا ویژگی های خود را در بالا و پایین شدن شفت در جک های هیدرولیک حفظ کند و در برابر سرعت 30 متر بر ثانیه مقامت خوبی از خود نشان دهد.

آببند و پکینگ نسوز تفلون PTFE

  • مقاومت بالا در برابر عوامل شیمیایی

تفلون پی تی اف ای PTFE در برابر اکثر عوامل شیمیایی بی اثر است و به طور کلی عوامل شیمیایی بسیار محدودی هستند که می توانند پی تی اف ای را مورد حمله قرار دهند.

  • مقاومت بالای حرارتی پکینگ PTFE

غیر از مقاومت در اثر عوامل شیمیایی، تفلون PTFE خالص در بازه ی دمایی -90 درجه و + 260 درجه سلیسیوس مقاومت دمایی دارد که همین ویژگی باعث شده که بعد از پلی اروتان به عنوان متریال جایگیزین برای به کار گیری در ساخت پکینگ های مقاوم حرارتی در صنعت مصرف بالایی داشته باشد.

  • دارای استاندارد دارو و غذا

تفلون پی تی اف ای که بر طبق استاندارد FDA تولید می شود، به جهت استفاده و به کار گیری پکینگ ها و آببند های پی تی اف ای در مجاورت با مواد دارویی و بهداشتی و غذایی مورد تایید سازمان غذا و دارو می باشد.

مطلب پیشنهادی:  با میلگرد و ورق پیک Peek چقدر آشنایی داری؟

سفارش ساخت پکینگ تفلون نسوز

اطلاعات کامل و تکمیلی در مورد >>> میلگرد و لوله تفلون پی تی اف ای خالص

اگر پروژه‌ی ساخت قطعات پی تی ای اف ای در ذهن دارید با شماره 09127512771 تماس بگیرید یا واتس اپ پیام دهید.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

زنبیل خرید

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.